logo

سرمایه‌گذاری مطمئن در بورس

راهنمای قدم به قدم برای شما

سرمایه‌گذاری در بورس طرفداران بسیاری در بین کسانی که به دنبال کسب بیشترین بازده از بازار مالی هستند. این سرمایه‌گذاری می‌تواند به دو روش مستقیم و غیرمستقیم انجام شود. سرمایه‌گذاری غیرمستقیم شامل سبدگردانی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری راهکار بسیار مناسبی برای کاهش ریسک و کسب بیشترین بازده است چرا که سرمایه شما توسط متخصصین بازار مدیریت می‌شود. از طرف دیگر سرمایه‌گذاری مستقیم نیازمند دانش، تجربه و مهارت بسیار زیادی از طرف شما می‌باشد.

راهکارهای سرمایه گذاری غیر مستقیم

سبدگردانی اختصاصی

در این روش با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی و ریسک سنجی حرفه‌ای، مخصصین باسابقه کارگزاری بیدار یک سبد کاملا اختصاصی با توجه به نیازمندی و شخصیت شما را تشکیل خواهند داد.

صندوق درآمد ثابت سپر

صندوق درآمد ثابت با سود بیشتر از بانک، روزشمار و بدون ریسک یک راهکار بسیار مطمئن برای سرمایه گذاری تضمینی است. این صندوق عمده سرمایه‌گذاری خود را در اوراق درآمد ثابت انجام می‌دهد.

صندوق سهامی ارزش

صندوق سهامی یک راهکار خوب برای سرمایه گذاری است. این صندوق با سرمایه گذاری در سهام مستعد و با تکیه بر تیم متخصص، بازدهی مناسبی را ایجاد می‌کند و ریسک پایین‌ترین نسبت به معامله مستقیم دارد.

راهکارهای سرمایه‌گذاری مستقیم

در پنل معاملاتی کارگزاری خود وارد شوید و نام نماد را جست و جو کنید.صندوق سهامی ارزش آفرین بیدار با نماد "ارزش" و صندوق در آمد ثابت سپر با نماد "سپر" یافت خواهد شد.در پنل معاملاتی کارگزاری خود وارد شوید و نام نماد را جست و جو کنید.صندوق سهامی ارزش آفرین بیدار با نماد "ارزش" و صندوق در آمد ثابتسپر با نماد "سپر" یافت خواهد شد.

چرا در بورس سرمایه‌گذاری کنیم؟

investment

تمام مبالغ

برای سرمایه‌گذاری در بورس نیاز به سرمایه زیادی ندارید و با حداقل مبلغ می توانید به خرید سهام بپردازید.
investment

نقد شوندگی

سهام شما در کمترین زمان ممکن و بدون زحمت به پول نقد تبدیل و به حساب بانکی شما واریز می‌شود.
investment

بدون محدودیت

فرقی نمی‌کند کجای دنیا باشید، فقط کافیست با لپ تاپ و یا تلفن همراه خود به اینترنت وصل شوید.
investment

بیشترین بازده

سرمایه‌گذاری در بورس همیشه بیشترین بازدهی را نسبت به سایر بازارهای موازی در بلندمدت داشته است.
سرمایه‌گذاری در بورس

۱جست‌و‌جوی نماد صندوق در پنل آنلاین

وارد پنل معاملاتی کارگذاری خود شوید و نام نماد صندوق را جست و جو کنید. صندوق سهامی ارزش آفرین بیدار را با نماد "ارزش" و صندوق در آمد ثابت سپر را با نماد "سپر" یافت خواهید کرد.

۲وارد کردن تعداد و قیمت واحد صندوق

در این مرحله دقیقا مانند گذشته و سایر سهم‌هایی که خرید می‌کنید، تعداد سهام صندوقی که قصد خرید آن را دارید به همراه قیمت مورد نظر انتخاب کرده و سفارش خرید خود را ثبت کنید.

۳خرید و سرمایه‌گذاری!

تبریک! شما با خرید واحدهای ارزش و سپر در صندوق سرمایه‌گذاری مورد نظر خود سرمایه‌گذاری کرده‌اید و از خدمات حرفه‌ای مدیریت سهام توسط متخصصین و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری برخوردار خواهید شد.
برای خرید صندوق، حساب کارگزاری ندارید؟

سبدگردانی؛ سرمایه گذاری اختصاصی شما

سرمایه‌گذاری در بورس

سرمایه‌گذاری غیرمستقیم

سبدگردانی روشی کارآمد برای افرادی است که قصد دارند مدیریت سرمایه خود را به یک کمیته تخصصی سرمایه‌گذاری بسپارند تا طبق ریسک سنجی حرفه‌ای و شناخت فرد، سرمایه ایشان را به بهترین شکل سرمایه‌گذاری کند.

سبدگردانی کارگزاری بیدار با تکیه بر کمیته سرمایه‌گذاری حرفه‌ای، مشاوره‌های فردی تخصصی را به شما ارائه داده و یک سیستم معاملاتی حرفه‌ای با بیشترین بازدهی را برای شما طراحی خواهیم کرد.

برای درخواست مشاوره رایگان، وارد صفحه سبدگردانی شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند داد.

سبدگردانی

سکان دار معاملات خودتان باشید

سرمایه‌گذاری در بورس

سرمایه‌گذاری مستقیم

معامله‌گری یکی از جذاب‌ترین و پویاترین مشاغلی است که افراد زیادی به آن مشغول هستند. کسب سود، از جمله عواملی است که افراد را ترغیب به معامله‌گری می‌کند.

برای شروع معاملات مستقیم باید در کارگزاری افتتاح حساب کنید و نسبت به احراز هویت خود اقدام کنید.

بعد از تکمیل ثبت نام می‌توانید با استفاده از سامانه‌های معاملاتی کارگزاری بیدار، معاملات خود را شروع کرده و وارد دنیای جذاب معاملات بورس شوید.

راهنمای افتتاح حساب